Jij wordt gehoord
Jij kiest voor simpele IT oplossingen
Jij doet wat klopt, voor jou

Samen creëren we meer tijd voor zorg.

Apotheek Partners is in 2014 opgericht door Mijke, Manon & Saskia. 3 vrouwen met een achtergrond in de farmacie die zagen dat er behoefte was aan een efficiëntieslag door het automatiseren van de processen in de apotheek. Vol passie en overtuiging zijn zij gestart en hebben verschillende slimme IT-oplossingen met succes in de markt gezet. Inmiddels is Apotheek Partners gegroeid tot een bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in software oplossingen voor de apotheek. ‘We blijven innoveren. We maken onze producten elke dag beter en mooier. Ook zetten we nieuwe IT-oplossingen in de markt. Wij willen de apotheek graag toegankelijker en simpeler maken. Voor jou, voor jouw klant, met onze oplossingen.’

Ons team

Eigenaar – Lean Six Sigma Black Belt
+31 (0)6 50 62 74 54
mijke@apotheekpartners.nl

Eigenaar
+31 (0)6 30 58 30 40
manon@apotheekpartners.nl

Eigenaar – Lean Six Sigma Green Belt
+31 (0)6 29 09 69 14
saskia@apotheekpartners.nl

Manon Vleugel

Projectmedewerker

+31 (0)20 82 08 951
vleugel.manon@apotheekpartners.nl

Michiel Urban

Applicatie Manager

+31 (0)6 36 46 48 57
michiel@apotheekpartners.nl

Sehnaz Akdogan

Projectmedewerker
+31 (0)20 820 89 51
sehnaz@apotheekpartners.nl

Larissa Mokkum

Project Medewerker
+31 (0)20 820 89 51
larissa@apotheekpartners.nl

Mario Brenters

Technisch Projectteam

Nick van Tellingen

Technisch Projectteam

Michiel Ham

Technisch Projectteam

Kevin Hennepe

Technisch Projectteam

Danny Thijssen

Technisch Projectteam