Wij gebruiken ons gezond verstand en luisteren naar wat er om ons heen gebeurt. Wij vertalen dit naar simpele IT oplossingen voor nu en de toekomst. Wij doen wat klopt, voor jou.

Apotheek Partners is in 2014 ontstaan en is opgericht door Mijke, Manon & Saskia. Vol passie en overtuiging zijn wij gestart met een dienstverlenende organisatie. Inmiddels zijn wij uitgegroeid tot een bedrijf wat zich gespecialiseerd heeft in software oplossingen voor de apotheek. Onze passie ligt bij de apotheek. Wij willen de apotheek graag toegankelijker en simpeler maken. Voor jou, voor jouw klant, met onze oplossingen.

Ons team

Eigenaar – Lean Six Sigma Black Belt
+31 (0)6 50 62 74 54
mijke@apotheekpartners.nl

Eigenaar
+31 (0)6 30 58 30 40
manon@apotheekpartners.nl

Eigenaar – Lean Six Sigma Green Belt
+31 (0)6 29 09 69 14
saskia@apotheekpartners.nl

Manon Vleugel

Projectmedewerker

+31 (0)20 82 08 951
vleugel.manon@apotheekpartners.nl

Annick Hielkema

Account Manager
+31 (0)6 40 54 10 72
annick@apotheekpartners.nl

Sehnaz Akdogan

Projectmedewerker
+31 (0)20 820 89 51
sehnaz@apotheekpartners.nl

Brenda Blokker

Project Medewerker
+31 (0)20 820 89 51
brenda@apotheekpartners.nl

Larissa Mokkum

Project Medewerker
+31 (0)20 820 89 51
larissa@apotheekpartners.nl

Mario Brenters

Technisch Projectteam

Nick van Tellingen

Technisch Projectteam

Michiel Ham

Technisch Projectteam

Kevin Hennepe

Technisch Projectteam