Wij gebruiken ons gezond verstand en luisteren naar wat er om ons heen gebeurt. Wij vertalen dit naar simpele IT oplossingen voor nu en de toekomst. Wij doen wat klopt, voor jou.

Apotheek Partners is in 2014 ontstaan en is opgericht door Saskia, Manon en Mijke. Vol passie en overtuiging zijn wij gestart met een dienstverlenende organisatie. Inmiddels zijn wij uitgegroeid tot een bedrijf wat zich gespecialiseerd heeft in software oplossingen voor de apotheek. Onze passie ligt bij de apotheek. Wij willen de apotheek graag toegankelijker en simpeler maken. Voor jou, voor jouw klant, met onze oplossingen.

Ons team

Eigenaar – Lean Six Sigma Black Belt
+31 (0)6 50 62 74 54
mijke@apotheekpartners.nl

Eigenaar
+31 (0)6 30 58 30 40
manon@apotheekpartners.nl

Eigenaar – Lean Six Sigma Green Belt
+31 (0)6 29 09 69 14
saskia@apotheekpartners.nl

Manon Vleugel

Projectmedewerker

+31 (0)20 82 08 951
vleugel.manon@apotheekpartners.nl

Sehnaz Akdogan

Projectmedewerker
+31 (0)20 820 89 51
sehnaz@apotheekpartners.nl

Elly Vrijheid

Product Specialist
Lean Six Sigma Green Belt
+31 (0)6 36 59 54 09
elly@apotheekpartners.nl

Annick Hielkema

Account Manager
+31 (0)6 40 54 10 72
annick@apotheekpartners.nl